Motto: Miała być demokracja a tu każdy ma własne zdanie Lech Wałęsa
Blog > Komentarze do wpisu
Rocznica Grudnia

Właśnie odbywa się w gdańskiej operze akademia poświęcona rocznicy 16 grudnia. W celebrze prym wiodą Wałęsa , Tusk, Lis, Borusewicz, Bartoszewski. Słuchając podniosłych fraz aż dziw bierze że napompowani własną niezwykłością, charyzmą nie unoszą się dostojnie u sufitu auli. Szkoda, że nikt nie wpadł na pomysł pomieszania szyków temu szacownemu towarzystwu. Aż się prosi, żeby ktoś zadał pytanie Bolkowi co robił w budynku KW PZPR w czasie zamieszek, co skłoniło Bogdana Lisa do startowania z list wspólnie z SLD. Warto też zapytać Borusewicza co stało się z kasetą na której Wałęsa przyznaje się do współpracy z SB.

Kilka transparentów na sali, do której wstęp był wolny dla publiczności, więcej przyniosły by pożytku niż nudne jak flaki z olejem wzajemne kadzenie sobie prelegentów.

sobota, 15 grudnia 2007, adax4

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Nasze polskie grudnie. Czy pamiętamy ? z To mój kraj.
12:28:19 Grudzień jest miesiącem, w którym zbiegło się kilka tragicznych rocznic nie tak odległej, ale jednak historii. Maskara robotników w roku 1970, wprowadzenie stanu wojennego czy  tragedia w kopalni quot Wujek quot to wydarzenia, które działy ... »
Wysłany 2007/12/18 09:27:37
Komentarze
Gość: hudriwudri, *.a1.net
2007/12/15 13:55:06
Oj bylismy naiwni, bylismy.
-
mlody-inwestor
2007/12/15 15:35:08
Czekamy na wiecej wpisow. Bo ostatnio cos kiepsko z tym a dostepu do innej prawicowej prasy nie mam ;)
-
Gość: Andrzej.A, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2007/12/15 19:33:55
Wcześniej czy później takie sztucznie napompowane balony zostają w końcu przekłute. Im później tym większy blamaż. Co ciekawe, jakby Wałek puścił to oświadczenie w 1992 roku to chyba nikt by mu nie miał tego za złe, a jak idzie w zaparte to coraz większą ilość ludzi ogarnia wściekłość, że łże w żywe oczy. Teraz mają za sobą media to sobie mogą trochę podokazywać niczym gówniarze w piaskownicy, ciekawe co będzie jak media się od nich odwrócą i dadzą wsparcie nowemu idolowi lewicy
-
warszawa78
2007/12/15 23:23:18
Nawet Bartoszewski tam jest? Ten to jest chyba teraz wszędzie, nasz oberautorytet...
-
Gość: Przemek Piórkowski, *.spray.net.pl
2007/12/18 09:29:47
> Co ciekawe, jakby Wałek puścił to oświadczenie w 1992 roku to chyba nikt by mu nie miał tego za złe, a jak idzie w zaparte to coraz większą ilość ludzi ogarnia wściekłość, że łże w żywe oczy.

Otóż to. Życiowy błąd Wałęsy, chyba.

> Nawet Bartoszewski tam jest? Ten to jest chyba teraz wszędzie, nasz oberautorytet...

Ani chybił przyjdzie nam oglądać jego zejście transmitowane na żywo przez TWN24.
-
Gość: Beata, *.chello.pl
2007/12/26 13:13:55
„ Wcześniej czy później takie sztucznie napompowane balony zostają w końcu przekłute. Im później tym większy blamaż. …”
Najgorsze to to, że tak nie jest.

Aby wykazać, że zło i tchórzostwo popłaca posłużę się wycinkami historii polski z 20 wieku. Zacznijmy od lewackiego bojówkarza towarzysza Wiktora; działalność rozpoczął jak zwykły bandyta, napadając np. pod Bezdanami na pociągi. Później gówniany agent austriacki o wizerunku prawdopodobnie niewiele odbiegającym od Szwejkowego agenta co badał czy muchy nie obrali za bardzo portretu cesarza, w bitwie warszawskiej rejterujący do swego majątku na Zaolziu, a później w zamachu przechwytujący władzę w Polsce co pozwoliło mu wykończyć osoby mogące ujawnić prawdę (Zagórski, Rozwadowski, Tow. Wiktor na tyle był znienawidzony, że po śmierci musiano uchwalić specjalną ustawę o ochronie czci Marszałka penalizującą każde wystąpienie przeciwne Piłsudskiemu.
Dlaczego nie możemy np. uznać, że największe straty podczas wojny Polacy Ponieśli na Wołyniu od Ukraińców, dopiero później na drugim miejscu były krzywdy od Żydów, zarówno w strefie radzieckiej (organizacja wywózek) jak i zaraz po wojnie w PRL za Bieruta. Na trzecim miejscu można postawić bandy (w większości polskie, choć nie tylko) grasujące w Guberni podczas okupacji. Dopiero na dalszych miejscach są Niemcy i Rosjanie.
Zbrodnia Wołyńska i nasza pamięć o niej wystawia nam świadectwo jako ludzi godnych najwyższej pogardy, gdzie na ołtarzu poprawności antyrosyjskiej jesteśmy gotowi olać pamięć Rodaków.
Cóż miał uczynić wałęsa gdy na dalej utajnionych listach widział prawie cały rząd Mazowieckiego i ponad 80% hierarchii? Dopóki nie poznamy list snuć można różne przypuszczenia, prawdopodobnie trupem w szafie jest teczka zmarłego Papieża.
Cóż począć, z gorliwym wysługiwaniem się amerykanom w Iraku (jak na San domingo). Jaki szacunek mieć do polityków, hierarchii i zwykłych ludzi którzy ten ruch oceniali w kategoriach zysków i strat mając świadomie nadzieję na OGRABIENIE tego kraju z jego własności. (Niech będą przeklęci!).
Świat jest zły, a nasz brak honoru zbrodniarzom popłaca. Gdyby wśród szlachty ktoś ogłosił jak Wahowski, że 10 000 dolarów łapówki to za mało roznieśliby go na szablach. Dziś patrzymy na niego z podziwem i zazdrością. Kiedyś takie osoby nie miały czego szukać na salonach, dziś Polacy zostali zepchnięci do swych chłopskich chat, a na salonach rozpanoszyły się nowe elity. Nawet Kościół się do nich mizdrzy, a nas poucza tylko byśmy z tym katolicyzmem nie przesadzali tak.
-
Gość: , 59.96.71.*
2008/01/29 11:49:45
free gay bondage movies
teraz na blogu

Nie czytam czerwonego szmatławca reaktywacja statystyki www stat.pl www.michalkiewicz.pl - strona autorska Stanisława Michalkiewicza Prawy Prosty - galba.net.pl Gazeta Polska Kataryna.blox.pl Haribu.blog.onet.pl Geralt.blox.pl Dokwadratu.blogspot.blox.pl Cyberowca.blogspot.com Homester.blox.pl Foxx.salon24.pl reaktywacja
wolnosc.dla.tiszerta.com